Обіцяно – зроблено: благоустрій

23.09.2020

Благоустрій – це не тільки візитна картка кожного населеного пункту та громади в цілому. Насамперед це забезпечення створення належних умов проживання місцевих жителів, вирішення проблем та перспектив розвитку даної сфери та комунального обслуговування. Аби в наших селах було комфортно жити, навчатися й працювати, і громада міцнішала й підіймалася на новий рівень розвитку, місцева влада на чолі з сільським головою Сергієм Левченком, заручившись підтримкою депутатського корпусу, крок за кроком втілює у життя Великосеверинівської ОТГ проєкти, які колись були недосяжною мрією.

Розпочали з відновлення та розбудови інфраструктури сіл. В рамках цієї програми у Великій Северинці утеплили фасад дитячого садочка, здійснили заміну вікон та відремонтували покрівлю будинку культури, капітально відремонтували Лозуватський сільський клуб, відновили покрівлю Оситнязького будинку культури.

Значна увага в ОТГ приділяється покращенню якості води та технічному стану колодязів загального користування шляхом їх ремонту, очищення та облаштування.

Вирішуються й інші важливі питання, такі, як освітлення вулиць та покращення стану доріг. Так, у Великій Северинці (вул.Миру) та Підгайцях (вул.Дачна) було частково реконструйовано вуличне освітлення. Ця робота не припиняється. Після виготовлення проектної документації вже сьогодні розпочато роботи по відновленню вуличного освітлення у чотирьох селах громади.

Розвиток та забезпечення належного стану вулично-дорожньої мережі – справа тривала і затратна та ведеться вона постійно. Щоб привести в кращий стан більше сільських вулиць, в межах населених пунктів проводилося грейдерування доріг.

Було здійснено поточні ремонти аварійних, проблемних частин доріг на в’їздах в населенні пункти по вулицям Миру, Бикова, Інгульській в с. Велика Северинка, по вулиці Черемушки в с. Оситняжка, по вулицям Київська, Шевченка, Вишнева в с. Підгайці, виправлення дорожнього профілю по вулицям Тарана, Київській, Офіцерській в с. Підгайці, капітальні ремонти по вул. Гагаріна та Пушкінській. Облаштовано території зупинок громадського транспорту.

Звичайно цим справи не обмежуються. Постійно в центрі уваги знаходять питання загального благоустрою. На території громади стабільно вивозиться сміття, впорядковуються сміттєзвалища. В усіх селах здійснюється систематичне косіння трави та розчищення територій від рослинності, висадження дерев та прибирання снігу взимку, впорядкування кладовищ, ремонт та облаштування пам’ятників і обелісків.
Благоустрій – справа щоденна. І час показав: все, що зроблено у селах громади – спрямоване лише на добро, розвиток, краще майбутнє життя всієї громади. Відтак, ми з вами на правильному шляху. Рухаємося далі…

Довідка. З 2017 рок на благоустрій території сільська рада використала близько 7,5 мільйонів гривень.