Обіцяно – зроблено: спорт

06.10.2020

Розвиток фізкультури та  спорту на території громади  активізувався у 2015 році, до цього через брак коштів, відсутність  належної уваги до цієї сфери, незадовільний стан спортивної інфраструктури спортивне життя існувало хаотично, час від часу «оживало», дякуючи  ініціативі  активних  жителів села.

З 2016 починали працювати над відновленням спортивного середовища. А з часу утворення ОТГ,  місцевою владою на чолі з Сергієм Левченком,  в рамках Програми розвитку фізичної культури і спорту та за підтримки депутатів успішно реалізуються заходи  щодо забезпечення  системного розвитку фізичної культури   і спорту на території громади.  Особлива увага приділяється дієвості сучасної спортивної інфраструктури та її подальшому розвитку,  оновленню  матеріальної бази. Так, за цей час придбали спортивну форму, закупили новий спортивний інвентар і обладнання, працюємо в напрямку реконструкції спортивної споруди(виготовлено проект). Організували роботу  спортивних секцій і гуртків для наших спортсменів,  залучивши  до роботи в рамках співпраці з Соколівською ОТГ  професійних тренерів з футболу та тенісу. Рішенням сесії запровадили виплати стимулюючих премій переможцям спортивних змагань.

На достатньо високому рівні організована ця робота і в навчальних закладах громади. Традиційними стали шкільні фізкультурно–масові заходи, спартакіади учнів з різних видів спорту, змагання з футболу на  призи Кубка «Героїв земляків» тощо. Наші юні спортсмени є активними учасниками  районних та обласних змагань з різних видів спорту. Серед них  ФК “СЕВЕРИНКА-Юніор”, яка  у цьому році отримала  перемогу в групі всеукраїнського турніру з футболу “Кубок сезону” серед юнаків  та вийшла до “Золотої ліги”,  здобувши почесне четверте місце.  Учнівська команда на Всеукраїнських змаганнях «Спортивна зима 2020» виборола друге загальнокомандне місце.   А вихованців туристсько-краєзнавчого гуртка знають й за межами області, де вони  приймають  активну участь в змаганнях та привозять додому численні  нагороди.

Спорт розглядаємо і як засіб об’єднати громаду. Збірна команда Великосеверинівської ОТГ постійно приймає участь та виборює спортивні перемоги в обласних та районних змаганнях, двічі представляла область на Всеукраїнських змаганнях. На території громади проводяться  спортивні свята та спортивно-розважальні заходи, організовуються комплексні змагання,  футбольні та  волейбольні турніри. І звичайно, цьому є велика підтримка сільського голови Сергія Левченка, депутатів сільської ради, та людей, які чи то за професійною діяльністю, чи то за покликанням серця сприяють і розвивають фізкультурно-спортивний рух в громаді. Втілюючи  в життя ініціативи в напрямку розвитку фізичної культури та спорту,  вони чітко розуміють, що   спорт – рушійна сила, що об’єднує людей, дає стимул жити та працювати, надихає на великі справи та звершення. І, вкладаючи кошти у розвиток спорту та  виховуючи спортсменів, громада робить собі ім’я. Тож ми з вами на правильному шляху. Рухаємося далі…

Довідка. З 2018 року  на розвиток спорту сільська рада використала близько 300 тис. грн..