Обіцяно – зроблено: освіта

21.09.2020

У поступальному розвитку будь-якого суспільства головну роль поряд з іншими чинниками відіграє освіта. Вона повинна своєчасно реагувати на зміни, бути пріоритетною, використовувати нові технології навчання, а головне – забезпечувати всебічний розвиток особистості. Але якщо в містах вчителі, учні та їхні батьки мають можливість обирати для себе найкращі можливості, то в селах такого вибору може не бути взагалі. Проте, саме сільські школи, які є ресурсом громади, джерелом можливостей та складовою інфраструктури, як правило відіграють вирішальну роль у розвитку всієї громади.

Відповідально підійшли до цього питання три роки тому у Великосеверинівській ОТГ.

З приходом на посаду голови сільської ради Сергія Левченка, заклади освіти отримали новий поштовх у своєму розвитку. Сьогодні школи громади це місце, у якому діти, почиваючи себе безпечно і комфортно, отримують різноманітні освітні та розвиткові послуги. В класах, оснащених сучасними меблями, предметними стендами та оргтехнікою, новітнім навчально-методичним та лабораторним обладнанням, забезпечується навчання учнів досвідченими висококваліфікованими вчителями опорної школи та її філією. А ще в школах ОТГ обладнані класи НУШ для першачків, сенсорна кімната для інклюзивного навчання, відремонтовані шкільні їдальні, спортивні та актова зали, облаштовані затишні куточки відпочинку в коридорах, працюють гуртки та спортивні секції.

Школа Велика северинка

Не залишилися осторонь і дитячі садочки. Сьогодні дошкільнята Великосеверинівської ОТГ дорослішають та відпочивають у капітально відремонтованих приміщеннях. Ігрові кімнати з новими меблями, теплі спальні із зручними дитячими ліжками, кімнати гігієни із новим обладнанням, сучасні харчоблоки та пральні кімнати, нові ігрові майданчики… Все це разом з відповідальними керівниками, дбайливими і досвідченими вихователями та їх помічниками забезпечує комфортні умови для виховання та навчання дітей громади. Сучасним дітям – сучасні умови!

осв5

 

Довідка. На розвиток освіти та дошкільного виховання, забезпечення таких умов сільська рада використала майже 10 мільйонів гривень місцевого бюджету.