Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації

28.02.2023

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Містобудівна документація «Детальний план території (орієнтовною площею 2,0000 га) під розміщення обєктів торгівлі, що обмежується зі сходу – вул. Тарана, з півночі- землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, із заходу – вул. Паркова, з півдня – дорога місцевого значення ІІ категорії О120808 Кропивницький – Підгайці на М-12» розроблений на підставі рішення Великосеверинівської  сільської ради від 06 липня 2022 року  № 1208 «Про розробку детального плану території у селі Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області».

Містобудівна документація «Детальний план території (орієнтовною площею 2,0000 га) під розміщення обєктів торгівлі, що обмежується зі сходу – вул. Тарана, з півночі- землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, із заходу – вул. Паркова, з півдня – дорога місцевого значеня ІІ категорії О120808 Кропивницький – Підгайці на М-12» розроблено на підставі:

• договору №1 від 03 лютого 2023 року;
  • рішення Великосеверинівської  сільської ради від 06 липня 2022 року  № 1208 «Про розробку детального плану території у селі Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області».

Основним замовником розробки містобудівної документації є виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради.

Розроблення містобудівної документації обумовлене необхідністю вирішення поточних питань забудови села та змінами нормативно-законодавчої бази. Мета проекту – визначити стратегію містобудівного розвитку с. Підгайці, умови формування комфортного середовища життєдіяльності населення на найближчу і віддалену перспективу в т.ч. оцінити його територіальні резерви, визначити черговість будівництва, зв’язати в єдиний містобудівний комплекс існуючу забудову і ділянки, відведені під розміщення об’єктів торгівлі, визначити резервні території для розміщення вищевказаних об’єктів.

В основу проектних рішень покладені наступні принципи:

• чітке функціональне зонування;
  • формування села як розвиненої лінійно структури, що поєднує житлову і суспільну забудову;
  • облік природного ландшафту в планувальному розвитку села;
  • забезпечення балансу між сельбищною територією і природним середовищем.

Також в основу містобудівних рішень покладений принцип компактності села, максимального збереження його планувальної структури.

Планувальні рішення для цього населеного пункту приймалися, виходячи з його особливостей та з можливості функціонування в системі розселення Великосеверинівської сільської ради та Кіровоградської області в цілому.

2.Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Великосеверинівська сільська рада

Адреса: 27613, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Велика Северинка, вул. Миру, буд. 1.

Код ЄДРПОУ: 04365164.

Контактний номер телефону: тел. (050) 012-72-99.

1. Передбачена процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 28 лютого 2023 року і триває по 30 березня 2023 року.

Керуючись розділом ІV «Визначення необхідності здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування» «Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування», затверджених Наказом Міністерства екології і природних ресурсів України від 18 липня 2019 року № 296 відсутня необхідність здійснювати розроблення розділу СЕО так, як не передбачається розміщення об’єктів, які можуть мати вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля.

б) способи участі громадськості:

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – Великосеверинівська сільська рада за адресою: 27613, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Велика Северинка, вул.Миру, буд.1 (каб.6), email: severunka2014@ukr.net.

Громадські слухання – 31 березня 2023 року о 10 годині в приміщенні Великосеверинівської сільської ради за адресою: 27613, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Велика Северинка, вул. Миру, буд. 1.(каб.7).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування:

Враховуючи закон України «Про правовий режим воєнного стану» ознайомитися з містобудівною документацією «Детальний план території (орієнтовною площею 2,0000 га) під розміщення обєктів торгівлі, що обмежується зі сходу – вул. Тарана, з півночі- землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, із заходу – вул. Паркова, з півдня – дорога місцевого значеня ІІ категорії О120808 Кропивницький – Підгайці на М-12» можливо за адресою 27613, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Велика Северинка, вул. Миру, буд. 1 (каб.3 з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00), тел. (050) 012-72-99.

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.