1 жовтня – Міжнародний День людей похилого віку. День ветерана

01.10.2017

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. На  долю цих людей випало чимало випробувань, болю і втрат, але вони зуміли вистояти, зберегти  і пронести  через все своє життя честь, гідність, віру, любов. Пройдений життєвий шлях людей похилого віку і ветеранів, їх багаторічна самовіддана праця, досвід і мудрість,  доброта і мужність – гідний приклад  для наслідування нам та  нашим дітям.

Шановні  представники старшого покоління, дорогі ветерани! Висловлюємо вам  безмежну вдячність за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість.  Від щирого серця бажаємо вам миру, добра і  здоров’я, оптимізму і довголіття, родинного затишку, любові і тепла Ваших рідних!

Сільський голова  Сергій Левченко, депутатський корпус Великосеверинівської  сільської ради