Вакансії

конкурс

 

Великосеверинівська  сільська рада оголошує  конкурс  на заміщення  вакантних посад у Великосеверинівській сільській раді:

-начальника відділу правової роботи, державної реєстрації, запобігання та виявлення корупції;

-спеціаліста I категорії служби у справах дітей та соціального захисту населення.

Вимоги до кандидатів:

-освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

-стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі від 1 до 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

-знання норм чинного законодавства в бюджетних установах;

-вільне володіння державною мовою;

-володіння основними програмами роботи на комп’ютері.

Додаткова інформація:

  1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в засобах масової  інформації.
  2. Учасники конкурсного відбору мають дати згоду на збір та обробку їх персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”; подати, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством, а переможець конкурсного відбору, який претендуватиме на зайняття посади посадової особи місцевого самоврядування, у встановленому порядку підлягатиме перевірці відповідно до Закону України “Про очищення влади”.

У зв’язку з обмеженнями, на період дії карантину через поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), особи, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі на заміщення вакантних посад, подають документи в електронній формі. Документи надсилаються в електронному вигляді ˗ на електронну адресу:  severunka2014@ukr.net.

  1. Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків, умов оплати праці, інформація надається за телефонами Великосеверинівської сільської ради (0522)31-21-22; (050)0127299, в робочі дні з 8.30 до 17.30 (обідня перерва з 12.00 год. до 12.45год.).

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та знання законодавства України з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадової особи