Вакансії

конкурс

 

27.12021 року

Оголошення
конкурсу на посаду директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області»

На підставі рішення виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради від 25.11.2021 року №126 «Про проведення конкурсу на вакантну посаду директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» та відповідно до ч.2 ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 р. № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголосити конкурс на посаду директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» (далі – Центр).
Місце знаходження Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області»: 27602, Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Созонівка, вул. Паркова,5.

Основними напрямками діяльності Центру є:

– проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

– надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Заробітна плата директора Центру визначається відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015року № 526 « Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.30 години по 17.00 годину з 29 листопада  2021 року по 13 грудня 2021 року.
Документи приймаються за адресою: 27613, Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Велика Северинка вул. Миру, 1. кабінет №6, severunka2014@ukr.net

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:
-заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;
-належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
-автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
-мотиваційний лист, складений у довільній формі;
-довідку про відсутність судимості;
-перспективний план розвитку Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Великосеверинівської сільської ради».

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта; стаж роботи у відповідній сфері діяльності – не менше ніж 5 років.

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:
-неподання ними повного пакета документів;
-наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.
Проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» 15.12.2021року.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – Начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Великосеверинівської сільської ради Катерина Кошкіна.

Результати оголошеного конкурсу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Великосеверинівської сільської ради протягом трьох днів з дати його завершення.

Оголошення
про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурс на посаду директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» Завантажити

Перелік запитань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України кандидатів на посаду директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Великосеверинівської сільської ради Завантажити 

15.12.2021 року

Пропозиції конкурсної комісії щодо призначення на посаду директора КЗ «Центр надання адміністративних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» Завантажити