Вакансії

конкурс

 

Великосеверинівська сільськарада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу Великосеверинівської сільської ради

Вимоги до кандидатів:

  • освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи з фінансової діяльності не менше 2 років;
  • знання норм чинного законодавства в бюджетних установах;
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіння основними програмами роботи на комп’ютері; AIC «Місцеві бюджети» з користуванням модулем «Система Logica»; модуль програми «Merezha.ST.»; AIC «Соціальні виплати», тощо.

 Додаткова інформація:

  1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в засобах масової інформації.
  2. Учасники конкурсного відбору мають дати згоду на збір та обробку їх персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”; подати, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством, а переможець конкурсного відбору, який претендуватиме на зайняття посади посадової особи місцевого самоврядування, у встановленому порядку підлягатиме перевірці відповідно до Закону України “Про очищення влади”.
  3. Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків, умов оплати праці, інформація надається за телефонами Великосеверинівської сільської ради (050)0127299 або під час особистого прийому за адресою: с.Велика Северинка, вул.Миру 1, в робочі дні з 8.30 до 17.30 (обідня перерва з 12.00 до 12.45).

____________________

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та знання законодавства України з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадової особи