29 серпня в Созонівці відбувся науково-практичний семінар “Міжнародний День поля “Особливості вирощування зернових, зернобобових і технічних культур за умов різко континентального клімату”.
За оцінками учасників заходу, саме цей День поля мав комерційний напрямок і проходив “по-домашньому так…”, оскільки на ньому розглядалися питання щодо шляхів збереження і розвитку агропідприємств у складних погодно-кліматичних умовах, посилених воєнним станом в Україні.
В цілому, у Созонівку на захід прибули 184 учасники з 7 областей України, представники місцевих органів влади, аграрної науки і освіти, керівники та спеціалісти агроформувань, виробників та дистриб’юторів насіннєвого матеріалу, ЗЗР, біо- та мікродобрив, сільськогосподарської техніки тощо.
Тож Інститут сільського господарства Степу НААН щиро дякує партнерам і гостям за активну участь в розвитку спроможностей щодо кластеризації аграрної освіти – науки – виробництва в Україні, яка методологічно супроводжується в рамках гранту Євросоюзу #ЕРАЗМУС+КА2 за проектом #UniClad.
Саме об’єднання науково-освітньої ланки з виробничо-комерційною даватиме можливість дотримуватися давніх народних традицій спільного розвитку.
За матеріалами сторінки Фейсбук “Інститут сільського господарства Степу НААН”