Подорож у казку

20.12.2017

Дев’ятнадцятого грудня – день Святого Миколая.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.

В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день Святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.

Ось і в нашій громаді за ініціативи та сприяння депутатського корпусу, голови, працівників Великосеверинівської сільської ради з’явилась славна традиція. 19 грудня діти з малозабезпечених родин, діти учасників антитерористичної операції, батьки, учні-переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад, вчителі побували у  новорічній казці, яку підготували вихованці та колектив Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Всі отримали приємні враження, очі малечі світилися від хвилювання та побаченого справжнього дива, а кожна дитина одержала ще й  подарунок від Діда Мороза.

Дякуємо за дивовижне свято та  зворушливу атмосферу!