15 січня розпочалася реєстрація для участі в сертифікації педагогічних працівників

15.01.2024

Міністерство освіти і науки України наказом визначило такі категорії та граничну кількість педагогічних працівників, для яких буде проведено сертифікацію у 2024 році:

• 1500 учителів початкових класів;
  • 1000 вчителів математики, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти;
  • 1000 вчителів української мови і літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти;
  • 500 учителів навчальних предметів (інтегрованих курсів) громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство» (всесвітньої історії, вступу до історії України та громадянської освіти, громадянської освіти, історії України, основ правознавства, курсів «Досліджуємо історію і суспільство», «Історія: Україна i світ», «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти»).

Перед початком реєстрації потенційному учаснику / учасниці варто переконатися в тому, що він / вона входить до числа осіб, які мають право брати участь у сертифікації 2024 року. А це 一 особа зі стажем педагогічної роботи не менш ніж два роки, яка за основним місцем роботи працює на посаді вчителя початкових класів, чи вчителя математики, чи вчителя або української мови і літератури, або української мови, або української літератури, чи вчителя історії та/або громадянських дисциплін. Цей факт має бути підтверджено відповідною довідкою із закладу освіти, де він / вона працює. Далі –  за посиланням.

Докладніше про порядок реєстрації ー за посиланням.