19 серпня – Всесвітній день гуманітарної допомоги

21.08.2023

Учні Високобайрацької гімназії сміливо можуть святкувати це свято. Адже вони є частинкою великої армії волонтерів, без яких важко уявити собі життя України сьогодні. Адже війна внесла свої корективи в життя людей, дітей. Багато хто залишився без домівки, одягу, їжі. Ось тут і приходять на допомогу волонтери – небайдужі люди. Разом збирають одяг, продукти харчування, іграшки. А зараз навіть разом відбудовують зруйновані села та містечка. І все це роблять у вільний час, не вимагають за це грошей, нагород. А просто роблять ДОБРІ справи. Ось і наші діти на протязі всього часу також збирали речі для переселенців, гостинці для наших захисників. Навіть влітку, під час канікул, діти не залишались осторонь. Вони збирали кришечки з пластикових пляшок, плели браслети . І незабаром все це передадуть у волонтерський центр. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Зоя Бузуляк