20 березня на Кіровоградщину очікує черговий циклон

19.03.2018

За прогнозами синоптиків, завтра мешканцям області слід готуватися до чергового снігопаду, який очікується у вечірній час. Про це під час апаратної наради повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.
“Завтра ми очікуємо такі ж погодні умови, що спостерігались на Кіровоградщині минулої доби”, – зауважив він.
За словами очільника області, з огляду на ускладнення погодних умов в окремих областях, Урядом заздалегідь проведено низку організаційних заходів. Так, минулої п’ятниці зазначене питання розглядалося на нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, за результатами якої відпрацьовано відповідний план дій на регіональному рівні. Зокрема, для боротьби з наслідками негоди з резервного фонду придбано додаткове пальне. Крім того територіям було рекомендовано не випускати сьогодні в рейс шкільні автобуси.
“Сподіваюсь всі райони і міста впоралися із завданням або зараз працюють над забезпеченням стабільної роботи всіх соціальних закладів”, – зазначив Сергій Кузьменко. “Весняні завірюхи можливі, але вони не мають нікого налякати, тому кожен керівник території знає, і має вживати усі необхідні заходи для забезпечення нормальної життєдіяльності населення”.
Під час наради про ситуацію на місцях після вчорашньої негоди голові ОДА доповіли керівники Устинівського, Благовіщенського, Гайворонського та Світловодського районів. З їх слів, ситуація загалом контрольована. Вночі і зранку тривають роботи з розчищення автошляхів, населені пункти забезпечені світлом та продовольством.
Зважаючи на те, що циклон очікується наприкінці завтрашнього дня, Сергій Кузьменко доручив місцевій владі забезпечити підвіз дітей до навчальних закладів.
Джерело:http://www.kr-admin.gov.ua