20 листопада Всесвітній день дитини

20.11.2020

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Свято проголошене Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1954 році та святкується як день світового братерства і взаєморозуміння дітей. Найбільша цінність людства – наші діти і цей день покликаний нагадати про те, що головне для кожної дитини – любов, увага і турбота. Тож давайте не шкодувати своїх сил, любові, милосердя, часу та енергії для того, щоб зробити дитину щасливою та впевненою в майбутньому, щоб ставши дорослою, вона згадувала про дитинство як про найсвітліший час свого життя. У цей день вітаємо усіх діток Великосеверинівської громади та їх батьків! Дорогі діти! Бажаємо вам міцного здоров’я, миру і добра, родинного тепла та щасливої долі! Хай здійснюються усі ваші мрії! А ще вітаємо всіх, хто своєю працею зміцнює благополуччя підростаючого покоління. Зі святом!
Виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради