Рішення ВК №13 від 31 березня 2016 року

23.01.2017

  gerb  
  УКРАЇНА  
Засідання виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради.


РІШЕННЯ

 
від 31 березня 2016 року


№   13

с.Велика Северинка

Про закріплення об’єктів благоустрою для утримання їх в належному стані на території сіл Великосеверинівської сільської ради.

   

Відповідно до п. 1,7. ст. 30, п. 2. ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».  п. 1,5,6,8,9,13. ст.10. п. 1,2,3,4 ст. 15. п. 1,2,3,4,5 ст. 24 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», заслухавши  інформацію  сільського  голови  Левченко Сергія Володимеровича

Виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

 ВИРІШИВ:
  1. Визначити об’єкти благоустрою та межі земельних ділянок території сіл Великосеверинівської сільської ради, що підлягають закріпленню за підприємствами, установами, організаціями, суб’єктами підприємницької діяльності та перелік підприємств, установ, організацій, суб’єктів підприємницької діяльності з якими необхідно укласти Договір.
  1. Доручити сільському голові укласти з керівниками підприємств, установ, організацій, суб’єктами підприємницької діяльності, власниками тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення договори про закріплення та утримання об’єктів благоустрою в належному стані.

 

Сільський  голова                 підпис             С. В. Левченко