«7 чудес Кіровоградщини»

07.06.2021

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить у 2021 році туристсько-краєзнавчий конкурс «7 ЧУДЕС КІРОВОГРАДЩИНИ»

За результатами конкурсу планується провести в лютому 2022 році тематичну виставку, а до квітня 2022 року видати буклет рекомендованих туристських об’єктів області для відвідування учнівською та студентською молоддю.

До участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти, а також представники дитячих громадських об’єднань, організацій та клубів за місцем проживання. Вік учасників – до 21 року.

Авторами можуть бути як окремі учасники так і авторські колективи. Склад авторського колективу – не більше 3 осіб. Один автор (авторський колектив) може представити на Конкурс до 3 об’єктів в одному напрямку.    Не обов‘язково присилати анкетний опис у всіх номінаціях, потрібно вибрати на власний розсуд найцікавіші оскільки вони ввійдуть у збірку «7 чудес Кіровоградщини»

На конкурс надсилаються об‘єкти у таких напрямках:

– культурно-історичні об’єкти;

– природні об’єкти;

– архітектурні об’єкти.

Прийом робіт на Конкурс завершується 17 грудня 2021 року за адресою: комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», вул. Соколівська, 2, м. Кропивницький, 25009. Обов’язковим є надсилання електронного варіанту робіт на електронну пошту закладу – tourist_kir@ukr.net із зазначенням теми листа «7 чудес Кіровоградщини». Суддівство конкурсу відбудеться до 14 січня 2022 року.

Учасники конкурсу мають описати обраний об‘єкти (приклад заповнення форми-опису додається у точній послідовності) культурно-історичні, природні або архітектурні об’єкти своєї місцевості в межах Кіровоградської області. Кожен заклад може прислати на конкурс до 7 описаних об’єктів. Опис об’єктів робиться в нижче наведеній анкеті-таблиці в суворо визначеній послідовності.

Роботи, представлені на конкурс, повинні мати:

–       форма-опису (дивіться приклад заповнення);

–       супровідний лист;

–      фотографії об’єкту у гарній якості, можуть бути як у чорно-білому, так і в кольоровому виконанні, розміром 21 х 30 см (формат А4) до 5 шт. кожного описуваного об‘єкту.

Умови проведення туристсько-краєзнавчого конкурсу «7 чудес Кіровоградщини» ….

З а додатковою інформацією звертатись за номером тел. (097)9687350 Сільченко Ігор Федорович, (066)2896395 Загривенко Наталія Анатоліївна

Джерело:http://tourist.kr.ua/index.php/news/925-provodimo-oblasnij-turistsko-kraeznavchij-konkurs-7-chudes-kirovogradshchini