Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
від 10/10/2018 року №518 Велика Северинка
Про створення служби у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» та наказу Мінсоцполітики від 14.06.2018 №890 «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей»

1.Створити службу у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради.

2.Затвердити положення про службу у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради, що додається.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту сільської ради.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

ПОЛОЖЕННЯ про службу у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради