В чотирьох громадах області розроблено та затверджено Стратегічні плани місцевого розвитку

09.01.2019

Про це йдеться на сайті Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування. На сьогодні  чотирі   об’єднані  територіальні  громади Кіровоградщини, серед яких і Великосеверинівська ОТГ,  отримавши відповідну консультативно-методичну допомогу  від центру розвитку місцевого самоврядвання,   розробили власні Стратегії місцевого розвитку до 2022 року. Робота над розробкою стратегій тривала майже рік. За цей час було пройдено ряд ключових етапів стратегічного планування, а цце –  створення робочих груп, до складу яких увійшли представники депутатського корпусу, посадові особи органів місцевого самоврядування, старости, представники бізнесу, молодь, громадські активісти та небайдужі мешканці громад,  проведення  опитування мешканців і бізнесу та  соціально-економічного аналізу громади, визначення  стратегічних  та операційних цілей і завдань тощо.    Загалом було проведено 16 засідань відповідних робочих груп (по 4 засідання в кожній громаді та близько 20 консультаційних зустрічей з метою збору та аналізу статистичних та аналітичних даних, узагальнення отриманих пропозицій та ідей, тощо). Після широкого обговорення Стратегії розвитку були представлені під час сесійних засідань на утвердження депутатам ОТГ. Громади ставлять собі в пріоритети забезпечення економічного розвитку шляхом залучення інвестицій, підтримки малого та середнього бізнесу, створення кооперативів, розробку та актуалізацію містобудівної документації.

Консультативно-методичну допомогу процесу стратегічного планування для громад забезпечував радник з питань регіонального розвитку Кіровоградського ЦРМС Денис Абрамов.

Підготовлено за матеріалами http://lgdc.org.ua