Відбулося перше засідання ініціативної групи з формування Громадської ради

Громадрада

30 січня  за участі сільського  голови Сергія Левченка відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки  установчих зборів для формування складу  громадської ради при виконавчому комітеті  Великосеверинівської сільської ради.

На засіданні присутні зосередилися на організаційних питаннях та  визначенні механізму вирішення питань, які покладатимуться на ініціативну групу. Серед них:  обрання голови та  відповідального за ведення діловодства, визначення дати, місця та часу проведення в селах  загальних зборів жителів, на яких будуть обиратися кандидати до складу Громадської ради, затвердження змісту повідомлень про проведення загальних та установчих зборів, порядку прийому документів,  які мають подаватися  для участі в установчих зборах тощо. За підсумками засідання було  прийнято ряд  рішення у період з 7 до 10 лютого  провести в населених пунктах загальні збори громади, на яких  визначити  кандидатів до складу Громадської ради, а також забезпечити  своєчасну підготовку  та оприлюднення  відповідної інформації на веб-сайті сільської ради.