Відбулася нарада з питань законодавства про працю

01.02.2019

Кодекс31 січня  у с. Оситняжка за участю начальника  відділу експертизи з питань умов праці Управління  Держпраці у Кіровоградській області Олени Хіміч, заступника сільського голови  Михайла Кравченка та  виконуючої обов’язки  старости Юлії Манукян відбулася робоча нарада. Під час заходу з населенням села, найманими працівниками та  представниками суб’єктів господарювання   були розглянуті питання найбільш ефективних способів дотримання законодавства про працю, у тому числі  укладення трудових договорів між працівником і власником, строки виплати заробітної плати, мінімальні державні гарантії в оплаті праці, гарантії та пільги для осіб, що потребують додаткового соціального захисту, гарантії та компенсації найманих працівників тощо.