При виконавчому комітеті Великосеверинівської ОТГ сформували Громадську раду

03.03.2019

Шановні жителі  Великосеверинівської громади!

Ініціативна група  по підготовці  установчих зборів з формування  складу Громадської ради  при виконавчому комітеті  Великосеверинівської сільської ради повідомляє.

28 лютого – 03 березня на території Великосеверинівської сільської ради пройшли установчі збори  з формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті  Великосеверинівської  сільської ради. Під час установчих зборів шляхом відкритого голосування жителями сіл ОТГ був сформований склад Громадської ради з числа кандидатів, обраних  на  відповідних загальних зборах.

До складу Громадської  ради увійшло 12 осіб:

від с. Велика Северинка:

1. Копанчук Михайло Васильович
  2. Святокум Таміла Олексіївна
  3. Сініченко Наталія Миколаївна

від. с. Підгайці:

1. Кожухарь Олег Васильович
  2. Кравченко Віктор Олександрович
  3. Толкун Василь Іванович

від с. Лозуватка і Кандаурове:

1. Жовтобрюх Людмила Іванівна
  2. Ковальчук Микола Михайлович

від с. Оситняжка і Петрове:

1. Гриценко Любов Василівна
  2. Дяченко Валентина Іванівна
  3. Перов  Іван Олександрович
  4. Шевченко  Тарас Григорович

Нагадуємо, що Громадська рада при виконавчому комітеті Великосеверинівської сільської ради створена з  метою    налагодження     ефективної   взаємодії      з    громадськістю  та  відповідно    до    вимог    постанови   Кабінету   Міністрів    України    від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», рішення сесії сільської ради від 14.11. 2018 року №593 та рішення виконавчого комітету від 24.01. 2019 року №5.