Відбулося засідання громадської ради

23.03.2019

Голова Громадської ради при виконавчому комітеті сільської ради Іван Перов   22 березня  провів чергове засідання ради. У засіданні взяли участь члени громадської ради та  начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату сільської ради. В ході засідання дорадчого органу було обговорено та схвалено Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Великосеверинівської сільської ради. Також були  розглянуті  питання щодо організації  діяльності громадської ради: стратегія та орієнтовний план  роботи, відпрацювання  регламенту,  створення комісій та забезпечення їх співпраці з виконавчим комітетом та  апаратом сільської ради.  За результатами засідання членами громадської ради були  прийняті відповідні рішення. Зокрема, члени громадської ради домовились найближчим часом попрацювати в комісіях та напрацювати ряд документів, які врегулюють їх функціонування, та будуть затверджені  на наступних  засіданнях Громадської ради.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю