Вітаємо з перемогою!

25.03.2019

Сільська рада  вітає збірну  команду  Великосеверинівської ОТГ, яка на чолі з керуючим  справами виконавчого комітету Ольгою  Губською та начальником  відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Романом Пілюгіним,  взяла участь в обласних сільських спортивних іграх  серед  збірних команд районів і об’єднаних територіальних громад Кіровоградської області та  успішно захистили честь  нашої громади.   Змагання проводились з декількох видів спорту.  Найкращі результати команда досягла  у  настільному тенісі, зайнявши загальнокомандне почесне друге місце: Ігор Тридух став золотим призером, Вікторія Матвєєнко  посіла почесне друге місце. У   гирьовому спорті Олексій Журба також отримав срібну нагороду.    Щиро вітаємо наших спортсменів,   бажаємо їм  великих  здобутків   та перемог у змаганнях на славу нашої громади та  висловлюємо вдячність  за  підтримку сільському голові Сергію Левченку за вирішення організаційних питань та  допомогу  у підготовці до змагань.

ЗВІТ – ФОТОРЕПОРТАЖ