У Кропивницькому проведуть серію вебінарів для громадських активістів

18.06.2019

У Кропивницькому оголосили про старт серії 7 навчальних вебінарів для активістів громадських організацій, які працюють у районах Кіровоградської області. Тематика вебінарів:

Законодавчі можливості для ефективного впливу громадських активістів на формування та прийняття владних рішень

Співпраця з донорами та програмами технічної допомоги Україні

Стратегування і окреслення напрямків діяльності громадських організацій: чому це важливо?

Моніторинг і адвокація

Інструменти ефективної комунікації

Участь громадських організацій у вирішенні соціально-культурних питань громади

Фінансова автономія навчальних закладів: механізми залучення ресурсів

Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши до 21 червня гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/3f3n8LdYR8LcWZGC9. Вебінари проходитимуть щотижня, починаючи із 25 червня. Учасники, які пройшли весь навчальний цикл, отримають відповідні сертифікати та будуть запрошені до м. Кропивницький для участі у Конференції «Співпраця влади та громади: актуальні напрямки розвитку». Організаторами навчальних вебінарів є управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської ОДА у співпраці із Кіровоградською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення». За додатковою інформацією звертатись:  067 611 23 00.