ЦНАП Кропивницької райдержадміністрації інформує

До уваги жителів району та суб’єктів господарської діяльності!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» із змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 та Указу Президента України від 13.03.2020 № 87/2020 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 “Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2» на території України з метою запобігання поширенню коронавірусу запроваджено відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Задля запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, убезпечення суб’єктів звернення та працівників Центру надання адміністративних послуг Кропивницької районної державної адміністрації (далі – ЦНАП) від захворювання на неї, до покращення епідемічної ситуації запроваджуємо додаткові санітарно-епідеміологічні заходи щодо організації роботи ЦНАП, зокрема:
рекомендуємо відкласти (перенести) звернення до ЦНАП у разі не терміновості (не нагальності) отримання адміністративної послуги;
безпосереднє звернення у ЦНАП рекомендуємо здійснювати за попереднім записом, організованим за допомогою телефонного зв’язку (тел.: (0522)56-34-64, 56-77-48), (що дозволить виключити необхідність очікування);
суб’єктам звернення з ознаками інфекційного захворювання рекомендуємо отримати послугу в електронній формі або у разі терміновості звернутися до ЦНАП безпосередньо після повного одужання.