Закінчився водний похід вихованців ТГ “Рафінад”

17.05.2021

Вихованці туристичного гуртка “Рафінад” Великосеверинівської школи здійснили водний похід ІІІ ступеню складності по річці Чорний Ташлик в межах Кіровоградської та Миколаївської областей. Похід проходив у залік І обласного етапу змагань з туристських спортивних походів учнівської та студентської молоді. Юні туристи нашої громади  завдяки цілеспрямованим зусиллям подолали туристичні перешкоди та продемонстрували свої вміння, навички, відпрацьовану взаємодію в команді. А ще отримали заряд гарного настрою та можливість змістовно, динамічно і цікаво провести дозвілля! Впевнені, що цей похід покладе початок новим цікавим маршрутам, вдалим виступам та перемогам на майбутніх спортивних туристських змаганнях!

Віталій Дубовий