Увага! Творчий конкурс «Новорічні прикраси – 2023»

23.11.2022

Центр позашкільної освіти Великосеверинівської сільської ради запрошує жителів  громади взяти участь у творчому конкурсі «Новорічні прикраси – 2023»
Ялинкові кульки, льодяники, казкові персонажі , гірлянди, ялинкові екоприкраси та всі інші ваші сміливі, креативні дизайнерські ідеї для прикрашання новорічної ялинки та декорування ваших будинків – всі ці власноруч створені святкові прикраси можуть взяти участь у творчому конкурсі та принести всім новорічно-різдвяний дух свят!
Для участі у конкурсі потрібно надіслати світлину вашої унікальної ялинкової прикраси.
Конкурс проводиться у двох номінаціях:
 номінація «Ялинкові прикраси» – новорічні іграшки для ялинки (кульки, казкові персонажі, інші підвісні вироби);
 номінація «Символ 2023 року» –Кролик
Умови конкурсу:
• До участі у конкурсі приймаються тільки ваші власноруч створені унікальні вироби.
• Участь можна брати в будь-якій з номінацій або в усіх відразу.
• Кожен учасник може виставити одну роботу у кожній номінації.
• Конкурс відкрито для всіх вікових категорій учасників: вихованці, школярі, студенти, дорослі.
Критерії оцінювання:
• оригінальність ідеї
• святковий дизайн
• креативність виробу
• якість виготовлення
• естетичний вигляд
• загальне враження
Календар конкурсу:
24.11.22 – 14.12.22 – надсилайте світлини ваших ялинкових прикрас (виробів) на адресу zyravel88@gmail.com з темою «Новорічна прикраса – 2023», вказавши ваші прізвище та ім’я, вік, номінацію, село, ваш заклад освіти та контактний телефон.
Також можна надсилати світлини на Viber 0969842188 зазначивши назву конкурсу – «Новорічні прикраси – 2023», вказавши ваші прізвище та ім’я, вік, номінацію, село, ваш заклад освіти та контактний телефон
16.12.22 – підбиття підсумків конкурсу Журі
17.12.22 – оголошення переможців  конкурсу.
Визначення переможців
Переможець у кожній номінації визначається в результаті голосування журі конкурсу.
Журі: оргкомітет відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради
Призи
Переможці нагороджуються:
• Дипломом Центру позашкільної освіти Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району
• Солодким подарунком від спонсорів.
Організатор залишає за собою право відзначити додатковими призами роботи обраних журі, які не увійшли до списку переможців.
Чекаємо на світлини ваших ялинкових прикрас (виробів).
 За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 0969842188  Марина Журавель