В Сумах навчатимуть експертів з оцінки ґрунтів та відновлення територій пошкоджених внаслідок бойових дій

24.07.2024

Сумським національним аграрним університетом (Україна) у співпраці з Королівським аграрним університетом (Британія) та за підтримки Громадської Спілки «Ініціатива «Жива Земля», GreenUkraine.ch та Бернського університету прикладних наук (Швейцарія) реалізується програма підготовки експертів з оцінки ґрунтів та відновлення територій пошкоджених внаслідок бойових дій в Україні.

Навчання проходитиме з 12 серпня 2024 року по 22 вересня 2024 року у змішаному форматі (онлайн/офлайн) на базі Сумського національного аграрного університету. Для подачі заявки необхідно до 5 серпня 2024 року надіслати мотиваційний лист, резюме та заповнити відповідну форму.

Документи надсилати за адресою: nataliia.kapinos@snau.edu.ua

Цільова група:  фахівці з освітою/досвідом роботи у агросфері, ГІС, захисті навколишнього середовища, картографії (20-24 особи). Перевага надаватиметься ветеранам війни, учасникам ATО/ ООС.

Всі витрати на участь у проекті (проїзд, проживання, харчування, навчання) покриваються організаторами.

Контактні особи:

Олена Мельник: +41795307889, olena.melnyk@snau.edu.ua

Наталія Капінос: +380665694522, nataliia.kapinos@snau.edu.ua

Підготовка експертів з оцінки грунтів (1)