Протоколом №6 засідання робочої групи комісії з питань впровадження символіки територіальних громад сіл, селищ, міст області (геральдичної комісії) при Кіровоградській обласній раді сьомого скликання від 23 травня 2018 року було рекомендовано для затвердження сесією Великосеверинківської сільської ради узгоджений проект символіки села Великої Северинки ,а саме:
ГЕРБ
Срібна вузька балка розділяє щит на два поля; у синьому полі – золоте сонце, обтяжене червоним кружалом, у якому – золота саламандра, вигнута на кшталт літери «С»; у зеленому полі – золотий косий наскрізний із зустрічно гаммованими кінцями хрест, у центрі якого – золотий наскрізний прямокутний ромб.
ПРАПОР
Квадратне полотнище розділене горизонтально на три смуги – синю, білу і зелену; співвідношення ширини смуг – 9 : 2 : 9.
ПОЯСНЕННЯ СИМВОЛІКИ
Засновника Великої Северинки звали Ігнатом Уваловим. Ім’я Ігнат у перекладі з латини означає «вогняний, полум’яний». За переказами, другим іменем засновника було ім’я Северин, від якого й виникла назва села. Ім’я Ігнатій означає вогонь, а вогонь у геральдиці символізує саламандра. Фігура саламандри у формі літери «С» поєднує обидва імені засновника населеного пункту, надає символіці самобутності та легкої пізнаваності. Саламандра – потужний символ стійкості (не горить у вогні) і захищеності (гарантує безпеку).
Місцеві жителі завжди займалися сільським господарством. Давні землеробські традиції обумовили розвиток села саме в цій галузі економіки. Великосеверинський тепличний комбінат став одним з найпотужніших підприємств свого профілю в Україні.
У гербі Великої Северинки використано косий гаммований (гачкуватий) хрест – один з давніх солярних (сонячних) знаків у комбінації з древнім символом засіяного поля – ромбом з цяткою, що комплексно презентує сільське господарство як головний напрямок життєдіяльності села і символізує ідею родючості та достатку.
Срібна балка представляє річку Северинку, в гирлі якої розташоване село.
Колористика прапора розроблена у відповідності з основними кольорами, використаними у гербі.
Синій колір символізує чесність, вірність, бездоганність; відповідає стихії повітря, фігурально представляє небо.
Зелений колір символізує надію, достаток, радість; у фігуральному значенні представляє трав’яний луг, а також родюче поле.
Червоний колір символізує любов, мужність і сміливість; відповідає стихії вогню; у фігуральному сенсі означає кров, пролиту за віру і державу.
Золото символізує християнські чесноти – віру, справедливість, милосердя та мирські якості – могутність, сталість, багатство.
Срібло символізує чистоту, правдивість, невинність; зі стихій відповідне воді.