Аграріїв Кіровоградщини мотивуватимуть створювати сімейні фермерські господарства

14.06.2021

На території Кіровоградщини функціонують 118 тисяч особистих селянських господарств. Їх власників будуть мотивувати трансформуватись у сімейні фермерські, оскільки так вони зможуть отримати більше переваг.
Про це 11 червня зазначила очільниця Кіровоградської облдержадміністрації Марія Чорна.
«Я досконало знаю, як працює аграрна сфера Кіровоградщини. Зокрема в нас 118 тисяч особистих селянських господарств і ще майже 28 тисяч власників ділянок понад 2 га, які обробляють свою землю самостійно. Держава запроваджує різні форми підтримки аграріїв. А для тих, хто переходить у формат сімейних фермерських господарств, пропонуються одні з найоптимальніших. Тож будемо проводити на території області інформаційну кампанію, адже люди мають знати про переваги та нюанси різних форм роботи в агросфері», – прокоментувала Марія Чорна.
Під час наради з представниками районів і громад Кіровоградщини перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький також зупинився на цьому детальніше.
«В Україні триває процес трансформації особистих селянських господарств у сімейні фермерські. Поштовхом для їх розвитку повинен стати комплексний підхід підтримки з різних джерел: від бюджету територіальної громади до грантових коштів. Завдяки цьому ми зможемо ефективно боротися з тіньовим обробітком і мотивувати людей працювати в прозорих умовах», – зауважив Тарас Висоцький.
Прес-служба Кіровоградської ОДА