Акція “За чисте довкілля” триває…

11.04.2018

З  29 березня на території Великосеверинівської об`єднаної територіальної громади проходить  щорічна всеукраїнська акція з благоустрою “За чисте довкілля”. Рішенням виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради від 30.03. 2018 року №20  передбачено в рамках проведення акції здійснити заходи по санітарному  очищенню та благоустрою населених пунктів громади,  забезпеченню чистоти і порядку,  ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибиранню та приведенню у належний санітарний стан прибудинкових, прилеглих та закріплених територій, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць, облаштуванню місць громадського відпочинку,  кладовищ, берегів водойм тощо. То ж закликаємо усіх небайдужих –  громадян, приватний бізнес та фермерські господарства   взяти активну участь  та навести лад в наших селах – де живуть наші  сім’ї та зростають наші діти.

Виконавчий комітет сільської ради