Андрій Балонь: Поліцейські мають віддано служити громадам

08.12.2019

07 грудня  на площі Героїв Майдану у рамках реалізації 2-го етапу проєкту «Поліцейський офіцер громади» 11 голів об’єднаних територіальних громад отримали сертифікати, а 17 поліцейських офіцерів громад – ключі від службового автотранспорту.
Вітаючи керівників органів місцевого самоврядування та поліцейських офіцерів громад, голова облдержадміністрації відзначив, що реалізація проекту «Поліцейський офіцер громади» свідчить, що реформа децентралізації все більше набирає обертів і наближається до свого логічного завершення.
«Переконаний, що новітнє технічне забезпечення поліцейських дасть їм можливість повноцінно виконувати всі завдання і обов’язки. Мешканці громад мають відчувати свою захищеність», – наголосив голова облдержадміністрації.
Голова ОДА Андрій Балонь подякував заступнику Голови Національної поліції України Олександру Фацевичу та представнику посольства США, які «за короткий період часу втілили в життя такий важливий для нашої області проєкт».
Також Андрій Балонь звернувся до поліцейських офіцерів громад і закликав їх віддано служити громадам та людям, які там проживають.
Голів об’днаних територіальних та поліцейських громад також привітав заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, міський голова Кропивницького Андрій Райкович та начальник ГУНП в Кіровоградській області Роман Козьяков.
Після вручення сертифікатів та ключів від службового транспорту керівництво Національної поліції України та керівництво області поспілкувалися із головами ОТГ та поліцейськими громад.
Поліцейські офіцери громад нестимуть службу в Новопразькій ОТГ, Дмитрівській ОТГ, Великосеверинівській ОТГ, Смолінській ОТГ, Катеринівській ОТГ, Бобринецькій ОТГ, Попельнастівській ОТГ, Ганнівській ОТГ, Мар’янівській ОТГ, Приютівській ОТГ та Первозванівській ОТГ.

Джерело:http://www.kr-admin.gov.ua/