Антикорупційна спроможність об`єднаних територіальних громад

12.10.2017

Під такою  назвою в рамках  проекту «Посилення антикорупційної спроможності місцевих громад в Україні», що реалізується громадською організацією «Школа політичної аналітики» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України», у Великосеверинівській сільській об’єднаній територіальній громаді  13 жовтня відбудеться  тренінг. Серед основних питань, які плануються до розгляду:  суть законодавства  про запобігання конфлікту інтересів, здійснення заходів щодо забезпечення  мінімізації проявів   конфлікту інтересів на місцевому рівні, виявлення ознак  конфлікту інтересів,   застосування алгоритму дій у разі його виникнення тощо. На тренінг запрошуються  керівники та спеціалісти  органу місцевого самоврядування, установ та організацій громади.   Місце проведення тренінгу – актова зала Великосеверинівської загальноосвітньої школи, початок роботи  о 10.00.