АрміяInform запускає агрегатор вакансій до Сил оборони України

11.04.2024

З початку квітня на сайті АрміяInform запрацював агрегатор вакансій до лав Сил оборони України, які були розміщені на платформах Work.ua, robota.ua та OLX Робота.

Тепер в одному місці можна знайти єдину стрічку зі всіх вакансій, які були розміщені на сайтах, що підписали документи про співпрацю з Міністерством оборони України.

Щоб податися на вакансію — слід натиснути відповідну кнопку, яка приведе вас на сайт партнера з контактами.

Проєкт розробила команда Міноборони у співпраці з платформами з пошуку роботи Work.uarobota.ua та OLX Робота.

Це бета-версія сервісу, яка автоматично формує стрічку вакансій у хронологічному порядку. У планах на майбутнє зробити пошук за ключовими словами та фільтр пропозицій.

«Ми продовжуємо розвивати систему рекрутингу до українського війська. Новий інформаційний ресурс дозволить акумулювати всі наявні вакансії, які доступні в силах оборони», — наголосив уповноважений Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Нагадаємо, що останніми місяцями в Україні активно розвивається напрям рекрутингу до війська — кандидатам, які виявили бажання йти захищати державу, надається можливість обрати спеціальність і підрозділ для служби.

Також було відкрито сім Центрів рекрутингу української армії. 2 квітня почали працювати два центри в Харкові, а 22 березня — у Полтаві. Раніше такі центрі були відкриті у Львові, Дніпрі та Запоріжжі.

Станом на 31 березня рекрутингові платформи отримали майже 146 тисяч відгуків на вакансії до Сил оборони.

АрміяInform