Батьки самі зможуть обрати форму навчання дітей

30.08.2023

Якщо батьки не погоджуються з очною формою навчання, вони можуть обрати іншу форму здобуття освіти дитини. Це може бути дистанційне, домашнє або екстернатне навчання. Про це пише Середня освіта

Водночас освітній процес в очному режимі має запроваджуватися тільки в межах розрахункової місткості споруд цивільного захисту для укриття учасників освітнього процесу.

“Якщо потужностей споруд цивільного захисту недостатньо для укриття всіх школярів, учителів та працівників, освітній процес можна організувати позмінно: упродовж дня, тижня, місяця або семестру”, – наголошують у МОН.

У відомстві нагадали, що рішення щодо формату навчання у 2023/24 навчальному році ухвалюють обласні військові адміністрації та засновники закладів освіти.

Якщо дитина не виспалася через нічні повітряні тривоги і почувається втомленою на ранок, не варто її змушувати йти на перший урок. Це нормально пропустити заняття й наздогнати цю тему пізніше, вважає міністр освіти Оксен Лісовий.

Якщо ж учень чи учениця пропускає самостійну чи контрольну, треба надавати можливість доскласти цю роботу. І загалом варто у навчальному процесі фокусуватися на головному, використовуючи усі переваги академічної свободи.

Середня освіта