Бджолярів та жителів ОТГ запрошують на Фестиваль

03.08.2020

До уваги суб`єктів підприємницької діяльності та жителів Великосеверинівської ОТГ! Кіровоградська торгово-промислова палата 19 серпня проводить Фестиваль бджолярів «KROPhoney fest». В рамках фестивалю запрошують жителів області на медовий ярмарок, що відбудеться на майданчику КРТПП (м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А), а усіх бажаючих пасічників будуть раді привітати на спеціалізованій конференції «Перспективи розвитку бджільництва в Кіровоградській області».  Учасникам конференції необхідно зареєструватися за посиланням https://form.jotform.com/202012638122339.
Фестиваль проводиться у співпраці КРТПП, Кіровоградської ОДА, Міської ради міста Кропивницького, ініціативи Європейського Союзу “EU4Business” та Європейського банку реконструкції та розвитку.
Безпека учасників і відвідувачів – понад усе! Тому вже розробили чіткі правила, відповідно рекомендацій МОЗ, за якими будуть проходити заходи.

На изображении может находиться: текст