Projector Foundation оголошує набір на безоплатне онлайн-навчання у сфері креативних та IT індустрій. Це продовження проєкту, спрямованого на здобуття професійних навичок та підтримку кар’єрних можливостей жінок-партнерок українських військовослужбовців та ветеранів. Нагадаємо, в рамках першої хвилі навчання вже пройшли 118 жінок на шести спеціальностях. Ініціатива реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Для участі у конкурсі можуть подаватися жінки-партнерки (кохані/дівчата/наречені/дружини) військовослужбовців, ветеранів, військових у полоні, зниклих безвісти або загиблих. Серед інших обов’язкових умов – партнерки мають бути повнолітніми та проживати в Україні.
Податися на навчання, що стартує у вересні, можна за вісьмома напрямами:
➡ Soft Skills for New Reality (навички для нової реальності) (2 групи, 30 осіб, тривалість – 2 місяці).
➡ SMM для бізнесу (маркетинг у соціальних мережах для бізнесу)(1 група, 20 осіб, тривалість — 2 місяці).
➡ Copywriting Beginning (курс копірайтингу)(1 група, 20 осіб, тривалість – 2 місяці),
➡ Graphic Design Beginning (курс графічного дизайну)(1 група, 30 осіб, тривалість – 3 місяці),
➡ Motion Design (моушн-дизайн)(1 група, 20 осіб, тривалість – 3 місяці),
➡ Web Design Beginning( курс веб-дизайну)(1 група, по 15 особи, тривалість – 3 місяці),
➡ Sales Basic (базовий продаж) (1 група, 15 осіб, тривалість – 2 місяці),
➡ Python Beginning (курс мови програмування Python) (1 група, 20 осіб, тривалість – 3 місяці).
Дедлайн подачі заявок: 4 серпня 2024 року (неділя, о 23:00). На курсах студентки отримають потужну теоретичну базу знань й закріплять набуті навички на практиці. Навчальний процес передбачає роботу над реальними кейсами замовників. Після успішного завершення курсів студентки матимуть сертифікат та готовий проєкт для портфоліо.
Групи складатимуться лише з партнерок, що поділяють спільний досвід. У кожної студентки буде доступ до спільноти Projector Foundation. Додаткові можливості для учасниць ком’юніті:
➡ індивідуальні сесії з психологами;
➡ HR підтримка, а саме консультації зі створення резюме та карʼєрного розвитку;
➡ менторська підтримка від експертів та експерток на індивідуальних зустрічах.
Також студенткам надається доступ до Projector Library, онлайн-бібліотеки з більш ніж 640 лекціями від експертів з українських та світових компаній, і сервісу LEZO, який допомагає студентам знайти свого потенційного роботодавця, враховуючи навички та потреби обох сторін.
Деталі щодо умов участі та реєстрації можна знайти за посиланням: https://bit.ly/4bHsztY
Проєкт здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.