Безоплатне анестезіологічне забезпечення

15.04.2024

Нагадуємо, якщо ви обслуговуєтесь у лікарні, яка має договір з НСЗУ Національна служба здоров’я України на надання потрібних вам послуг – незалежно від того, планова операція чи ургентна, анестезіологічне забезпечення є безоплатним.
Як і передопераційний огляд анестезіологом перед втручанням.
 Анестезіологічне забезпечення під час діагностичних, лікувально-діагностичних та хірургічних втручань передбачено пакетом Програми медичних гарантій “Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня”.
 Своєчасне знеболення, анестезіологічне забезпечення та моніторинг, за необхідності – процедурна седація, на всіх етапах діагностики та лікування передбачено пакетом “Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах”.
 Зверніть увагу, за умовами укладеного договору лікарня має забезпечити пацієнта тими лікарськими засобами (зокрема і засобами анестезії), які визначені Національним переліком основних лікарських засобів. А також тими, постачання яких відбувається за державні кошти: шляхом централізованих закупівель МОЗ чи коштом інших програм центрального та місцевого бюджетів.
 Знайти лікарю, яка надає потрібні вам послуги в рамках програми медичних гарантій можна:
 На сайті НСЗУ (https://cutt.ly/xw4OqGZ3). У фільтрах оберіть потрібний регіон та групу послуг за назвою пакету.
 Або зателефонуйте до нашого контакт-центру за номером 16-77. Оператор підкаже найближчий медзаклад із договором.
Міністерство охорони здоров’я України