Безоплатне позачергове зубопротезування особам, постраждалим внаслідок ЧАЕС

28.06.2024

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» постраждалі особи мають право на безоплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них).

Хто саме має право:
– громадяни постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС 1, 2 категорії;
– громадяни постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС 3 категорії за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Відповідна довідка видається територіальним підрозділом Головного управління Пенсійного Фонду України в Кіровоградській області за фактичним місцем проживання.

Для можливості здійснення безоплатного позачергового зубопротезування вищевказаним особам з діючим посвідченням відповідної категорії, яке дає право на пільгу,  та паспортом необхідно звернутися до медичних закладів, які розташовані за адресами:
– КНП «Бобринецька лікарня» – м.Бобринець, вул. 16 Березня, 82;
– КНП «Обласна клінічна стоматологічна поліклініка Кіровоградської обласної ради»- м. Кропивницький, вул. Арсенія Тарковського,7.

Управління соціального захисту населення Кропивницької РВА