Безпека дорожнього руху: друга хвиля

08.11.2018

безпека

У рамках кампаній, спрямованих на формування відповідального та свідомого ставлення до вимог безпеки дорожнього руху, мінімізацію ризиків, що виникають при взаємодії “людина-машина-дорога”, Міністерство інформаційної політики України запускає другу хвилю інформаційної кампанії з підвищення рівня безпеки дорожнього руху. Цього разу акцент зроблено на сімейні цінності, на найдорожче – дітей. Тому в кампанії фігурують дитячі речі у авто, які спонукають людей задуматися над своєю безпекою та безпекою інших. Гасло цієї кампанії попереджає “Зупинись! Згадай! Збережи життя!”.

Основною метою є зниження кількості ДТП та тяжкості їх наслідків за рахунок привернення уваги населення до важливості дотримання швидкісних режимів дорожнього руху, необхідності використання пасивних засобів безпеки, регламентованого використання мобільних телефонів за кермом та попередження вживання алкоголю та наркотичних речовин.

08.

Кампанія представлена низкою бордів та сітілайтів, а також  двома тематичними відеороликами, які запущені у ротацію в якості соціальної реклами на загальнонаціональних та регіональних телеканалах. Перейти до перегляду.

Джерело:http://mip.gov.ua