Чатботи про безоплатні медичні послуги та ліки

29.05.2024

Нагадуємо про низку корисних чатботів, які допоможуть краще орієнтуватися в доступі до безоплатних медичних послуг та ліків, а також отриманні необхідної медичної допомоги

Спитай Гриця
Корисний сервіс розповість, де отримати ліки кожному пацієнту у селі, містечку чи місті та які препарати можна отримати за програмою “Доступні ліки”.
Telegram  https://t.me/SpytaiGrytsia_bot
Viber  https://chats.viber.com/spytaigrytsia

Буду мамою
Це сервіс про безоплатні медпослуги для майбутніх мам та немовлят за Програмою медичних гарантій. Сервіс надасть інформацію про те, які аналізи безоплатні для вагітної, що входить в безоплатну допомогу при пологах та для новонародженого малюка.
Telegram  https://t.me/IWillBeMother_bot
Viber  https://viber.com/iwillbemother_bot

Календар здорових українців
Сервіс розповість, які дослідження і в якому віці варто зробити, які з них є безоплатними та як та в якому найближчому медичному закладі їх отримати. Чатбот використовує актуальні дані НСЗУ щодо місць надання медичних послуг.
Telegram https://t.me/CalendarUA_Bot
Viber  http://www.viber.com/calendarua_bot

Лікуйся
Сервіс допоможе кожному, хто зіштовхнувся з діагнозом «рак молочної залози», зорієнтуватися, в якому медичному закладі, які медичні послуги і в якому обсязі можна отримати безоплатно. Це стосується як послуг з діагностики онкологічних захворювань, так і їх лікування.
Telegram  https://t.me/likuysia_bot
Viber  https://chats.viber.com/likuysia

 #АРТпоруч
Цей бот допоможе людям, які живуть з ВІЛ/СНІД, отримати АРТ (антиретровірусну терапію) там, де вони зараз: в Україні або за кордоном.
Telegram  https://bit.ly/3vw1Eyj

Турбота
Це безкоштовний український сервіс з надання медичних консультацій онлайн.
Оберіть напрям, за яким потребуєте консультації та надішліть заявку в боті в Telegram. Чат-бот зав’яже з лікарем, який зареєструвався в сервісі  https://t.me/Doc2rbot

НСЗУ для пацієнта