Чи покриває Програма медгарантій лікування в госпіталях ветеранів війни

04.04.2024

Чи покриває Програма медгарантій лікування в госпіталях ветеранів війни? Відповідаємо: так.
 Усі лікарні, які уклали договір із НСЗУ за пакетами Програми медгарантій, надають таку медичну допомогу безоплатно. І госпіталі ветеранів війни не є виключенням.
 Договір із НСЗУ мають 20 комунальних госпіталів ветеранів війни. По два таких медичних заклади розташовані у Полтавській та Львівській області, по одному в інших областях.
 НСЗУ уклали з цими медзакладами договори за пакетами стаціонарної допомоги, реабілітації у стаціонарі, хірургії, амбулаторної допомоги, ранньої діагностики онко тощо.
Щоб дізнатися, де знаходяться госпіталі ветеранів війни та за якими пакетами ПМГ вони надають безоплатні медичні послуги, скористайтесь дашбордом “Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій”: https://edata.e-health.gov.ua/e-data/dashboard/pmg-contracts
Далі у фільтрі “Надавач послуг” почніть вводити слово “госпіталь” або “ветеран”. Дашборд покаже всі госпіталі ветеранів війни, які мають договори з НСЗУ.
 Оберіть той госпіталь, який вас цікавить та подивіться, яку саме медичну допомогу там можна отримати за Програмою медгарантій.
Або зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77 і вам допоможуть наші оператори.
За інформацією Національної служби здоров’я України
Довідково. Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Кіровоградської обласної ради» є спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом, що забезпечує спеціалізовану багатопрофільну, кваліфіковану, амбулаторно-поліклінічну, стаціонарну, консультативну, організаційно-методичну допомогу населенню області з питань медико-профілактичного забезпечення ветеранів війни та осіб, які згідно чинного законодавства мають право на пільги.Адреса: 25005, г. Кировоград, ул.Короленко, 58

(0522) 34-11-37, 34-11-30, 34-11-55