“CТОП БУЛІНГ” на Кіровоградщіні фахівці правової допомоги долучається до iнформацiйної кампанiї

10.08.2018

Bullying

У межах проекту “Я МАЮ ПРАВО” Координацiйний центр з надання правової допомоги долучається до iнформацiйної кампанiї “Стоп булiнг”, орiєнтованої на дiтей та їхнiх батькiв. Про це ідеться на сайті Регіонального центру з надання безоплатної вториної правової допомоги у Кіровоградській області.

Сьогоднi не лише пiльговi категорiї, а всi без винятку дiти – а це близько 7 мільйонів осiб – мають повне право на первинну i вторинну допомогу. Близько 4 мільйонів школярiв ми розглядаємо, як активних користувачiв системи БПД, тому Координацiйний центр уже працює над тематикою тренiнгiв, якi б давали нашим фахiвцям навички роботи саме з дiтьми”, – наголосив директор КЦ Олексiй Бонюк.

Фахiвцi та адвокати системи БПД постiйно проходять тренiнги з розвитку так званих “гнучких навичок” (soft skills), де вiдпрацьовують вмiння побудови першого контакту та комунiкацiї з клiєнтами. Адже саме “soft skills” часто мають значний вплив на результати роботи з клiєнтами, особливо якщо ними є дiти.

У рамах кампанiї “Cтоп булiнг” розробили iнформацiйнi матерiали, з яких можна дiзнатися, якi види булiнгу iснують та як дiяти в ситуацiї, якщо ви стали свiдком насильства. У них також мiститься iнформацiя для батькiв, чиї дiти стали жертвами цькування або ж самi вчиняють насилля щодо iнших дiтей.

Інформацiйна кампанiї “Cтоп булiнг” у рамах проекту “Я МАЮ ПРАВО” проходить за пiдтримки МФ “Вiдродження” та за сприяння Нацiональної полiцiї України.

Довідково: Регiональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кiровоградськiй областi працює за адресою: вулиця Дворцова, 32/29, Кропивницький, телефони (0522) 37-12-50, 32-07-97, 099-104-80-38.

Джерело: