День Гідності і Свободи

21.11.2017

День Гідності і Свободи

21 листопада 2017 року з метою гідного відзначення у 2017 році річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави на базі комунального закладу «Великосеверинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та в Оситнязькій бібліотеці відбулися мітинги  «Слава Героям! Слава Україні!» та «Україна – країна нескорених!».                                                                                                                                       

Голова Великосеверинівської сільської ради Левченко С.В. ініціював встановлення меморіальної дошки «Україна – територія Свободи» (до Дня Гідності та Свободи) на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади  на знак пошани і пам’яті, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Виконуюча обов’язки старости Оситнязького старостинського округу Великосевериніівської  сільської ради Манукян Ю.В. згадала з великою вдячністю Героїв Небесної Сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами та нашими вчинками. Майдан став символом боротьби, символом утвердження  прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.

Директор кз «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів» Голота Л.О. закликав усіх приєднатися до акції «Допоможи воїнам АТО», де були представлені вироби з дерева, виготовлені власноруч волонтером       Демченко О.О. Учасник Революції Гідності Демченко Олексій Олесандрович також виступив з промовою та зачитав власні вірші про справжніх героїв, які у нерівному двобої протиставили  свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до нашої країни.

На заходах були присутні учасники антитерористичної операції, депутатський корпус, представники органів місцевого самоврядування, жителі громади. Присутні вшанували пам’ять  земляка – жителя села Велика Северинка Крадожона Романа Павловича та усіх загиблих  Героїв майдану та антитерористичної операції, які поклали свої голови за наше майбутнє.

Педагогічні колективи, учні, працівники Великосеверинівського та Оситнязького будинків культури вшанували пам’ять героїв віршованими рядками та музичними композиціями.

Оксана Побережець, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму