День людей, які потребують уваги і турботи, як ніхто інший

Img Cc9c740250d5c66f98830dd76b54a8e2 V

Міжнародний день інвалідів, який щорічно відзначається в усьому світі 3 грудня, це справедлива  шана з боку суспільства та  нагадування всім про обов’язок перед людьми з інвалідністю, які потребують захисту та підтримки у цей непростий час, це ще одна нагода подарувати  свою увагу і турботу тим, хто цього дуже чекає. У Великосеверинівській громаді в цей день  не залишилися без уваги і турботи з боку дорослих дітки з особливими потребами. Для них фахівці служби у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради під керівництвом  сільського голови Сергія Левченка  підготували подарунки, солодощі, усмішки та добрі слова. Подаруємо свою увагу  і турботу  тим, хто цього дуже чекає.