День Пенсійного фонду України у сільській раді

20180425 102856

Сьогодні, 25 квітня,   заступник начальника Головного управління  Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Олена Романченко, начальник Кіровоградського відділу  обслуговування громадян Людмила Коломієць та начальник відділу з питань призначення  та перерахунку пенсій Олеся Топор в приміщенні комунального закладу «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» в рамках   Дня  Пенсійного фонду України, який проходив на території села Велика Северинка, провели інформаційно-роз`яснювальний захід для населення. Фахівці надали учасникам заходу детальні роз’яснення щодо пенсійного забезпечення, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, ознайомили присутніх із змінами в пенсійному законодавстві України, умовами призначення пенсій  та здійснення   перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам тощо. В ході спілкування з місцевими  жителями також обговорювалися  питання щодо виходу на пільгову пенсію працівників освіти,  впровадження новітніх технологій обслуговування громадян та централізованої системи призначення і виплати пенсії в органах Пенсійного фонду, а також переваги використання  веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України для отримання інформації. Посадовці детально відповіли на численні запитання присутніх, а  наприкінці зустрічі всім бажаючим були надали індивідуальні консультації з використанням електронної бази даних отримувачів пенсії. Наступного разу такий захід планується провести  на території Оситнязького старостинського округу.

Img Cf8da3033ba2d04b0d6295f30965aeac V

Також в рамках Дня Пенсійного фонду під головуванням сільського голови Сергія Левченка пройшла  нарада з участю фахівців  пенсійників. На зустрічі обговорювалися питання подальшої співпрацї, спрямованої на забезпечення  підвищення ефективності  надання послуг та обслуговування громадян, у тому числі на території сільської ради.

Посадовці  обласного управління Пенсійного фонду   не залишили без уваги  та відвідали  найстаршого жителя села, ветерана війни, Кравченка Івана Павловича, якому в цьому році виконуєьться 95 років. Напередодні 73-ої  річниці Перемоги у Другій світовій війни  ветерана  привітали  зі святом Перемоги, побажавши йому  сонця та добра під мирним українським  небом.

Img 83195b6e96fcbd38851f860aa21b40b9 V