День знань в Оситнязькій філії

01.09.2023

1 вересня – це завжди день, який наповнений надією та відчуттям нового початку. Сьогодні ми традиційно святкували свято першого дзвоника, і це було надзвичайно вражаюче!
Ми вітаємо всіх наших першачків, які розпочали свій навчальний шлях та вперше почули звучання дзвіночка. Для них це перший крок у світ знань та можливостей.
Бажаємо усім нашим учням наснаги, наполегливості та багато гарних моментів у цьому навчальному році. Нехай ви досягаєте свої цілі та ростете разом із знаннями!
Також ми висловлюємо свою щиру подяку нашим воїнам-захисникам, які зараз на передовій, за їхню невимовну самопожертву та захист нашої країни. Ваша мужність дає нам можливість навчатися та жити в цей не простий час. Ми пишаємося вами!
Тому вже традиційним для нашої школи стала акція “Свято без квітів” , яка має на меті збір коштів для наших збройних сил.
Катерина Ситник, Оситнязька філія