Держпродспоживслужба інформує

13.05.2021

З метою забезпечення державних гарантій щодо дотримання фітосанітарних вимог країн-партнерів України та подолання перешкод в міжнародній торгівлі рекомендуємо виробникам та експортерам замислитись над встановленням на своїх полях та потужностях офіційного статусу ділянок та місць виробництва, вільних від шкідливих організмів.

Наказом №451 від 04 березня 2021 року Мінекономіки спростило порядок офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів. Так, для встановлення офіційного статусу заявник (власник, користувач або уповноважена особа) подає заяву, схематичне зображення розміщення місця виробництва чи виробничої ділянки, завірене заявником, та документ, що підтверджує внесення плати. Для уповноваженої особи також надаються документи, що підтверджують її повноваження.

Офіційне встановлення статусу здійснюється за результатами проведення процедури перевірки наданих документів, фітосанітарних процедур (огляду, обстеження об’єктів регулювання та об’єктів), фітосанітарної експертизи (аналізів).

Прийом заяв та документів здійснюється за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, каб. 310. Контакти державних фітосанітарних інспекторів та відповідальних осіб за прийом документів дивіться за цим посиланням.

За матеріалами http://kr.consumer.gov.ua/