Держпродспоживслужба пропонує широкий спектр послуг з проведення профілактичних заходів

01.10.2020

Підпорядковані установи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області в містах та районах пропонують широкий спектр послуг з проведення ефективних профілактичних заходів – дератизації, дезінсекції та дезінфекції. Заходи проводять з метою попередження виникнення ряду інфекційних захворювань населення, зокрема захворювання на лептоспіроз, що може закінчитися летально, та зменшення економічних збитків, які можуть спричиняти гризуни та побутові комахи, таргани в приватних домоволодіннях і на об’єктах господарювання. Всі установи в містах та районах Кіровоградщини, перелік яких за цим посиланням, забезпечені необхідною матеріальною базою та висококваліфікованими працівниками для здійснення таких робіт, як:

– обробка колодязів дезінфекційними засобами;

– обробка квартир, приміщень, територій дезінфекційними засобами;

– дезінфекція транспорту, спецодягу;

– знищення комах, тарганів;

– знищення гризунів (щурів, мишей) дератизаційними засобами тощо.

Детальніше про послуги, що надають установи Держпродспоживслужби, та їх вартість згідно з державними тарифами читайте тут.

Варто зазначити, що одна з установ Держпродспоживслужби в м. Кропивницький також готова надавати послуги з відлову тварин з агресивною поведінкою. Для цього фахівці використовують спеціальний прилад – петлю для безпечного вилову та фіксації тварини. Є й шприцемет, який дозволяє вводити тварині наркоз на відстані, та захисні рукавиці. Всі прилади абсолютно безпечні для тварин. За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.: (0522) 24 34 31; м. Кропивницький, вул. Бобринецький шлях, 6.