25 липня 2025 року о 10.00 год. відбудеться онлайн-зустріч з представниками бізнесу Кіровоградської області у рамках регіональної платформи “Діалог влади та бізнесу”. Тема: «Від навчання до працевлаштування: професійне навчання для жінок та інших цільових груп». До участі запрошуються представники бізнесу.
Для участі в онлайн-зустрічі необхідно:
Зареєструватися за посиланням:
https://forms.gle/AJPXMnVFQbUNRnuP9
Приєднатися до онлайн-зустрічі на платформі Zoom за посиланням:
https://cutt.ly/urOkrbOn
Ідентифікатор конференції: 818 9749 4948
Код доступу: 891898
З метою визначення актуальних проблем розвитку бізнесу, які передбачаються обговорити під час постійних онлайн-зустрічей “Діалог влади та бізнесу”, просимо пройти анкетування за посиланням:
https://forms.gle/jbPCraWk9kV4DYvJA
Обов’язково зазначайте в Google-формі короткий зміст питання, яке потребує розгляду.
Усіх зацікавлених запрошують долучатися до обговорень.
З проблемних питань можна звертатися до департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації:
Час роботи: з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00 год.
Контактна особа: Бучинська Олена Миколаївна — головний спеціаліст відділу регуляторної політики, адміністративних послуг та розвитку підприємництва департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації.
Телефон: +38 (0522) 24 34 86
Email:Dialog.biznes.kr.oda@gmail.com