Ділова зустріч з учасникам АТО

02.03.2018

За ініціативою учасників антитерористичної операції із числа жителів Великосеверинівської сільської ради,  сьогодні, 2 березня, відбулася зустріч сільського голови Сергія Левченка та працівників апарату сільської ради з учасниками АТО. Головне питання  цієї зустрічі – створення на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади громадської організації демобілізованих воїнів та учасників бойових дій АТО з метою  консолідації і координації зусиль ветеранів АТО у справі більш ефективнішого використання наявних можливостей щодо забезпечення захисту своїх законних економічних, соціальних прав, надання реабілітаційної, оздоровчої, медичної, психологічної, юридичної та матеріальної допомоги членам громадської організації.

На початку зустрічі Сергій Левченко ознайомив присутніх  зі Статутом громадської організації, пообіцяв всіляку підтримку діяльності ГО та висловив сподівання  щодо тісної співпраці громадської організації   з сільською радою та  сільським головою з метою попередження та вирішення проблем учасників АТО.  В свою чергу учасниками АТО   було прийнято рішення детально опрацювати запропонований варіант Статуту, внести відповідні зміни та доповнення, та   кожному особисто  визначитися щодо членства (участі) у громадській організації. Під час зустрічі також обговорювалися  потреби і проблеми учасників АТО та пошук спільних шляхів їх вирішення, залучення учасників АТО до суспільного життя громади. Серед розглянутих питань – пільгове перевезення, земельні питання,  реалізація місцевої Комплексної Програми  підтримки  учасників АТО,  отримання соціальних пільг та гарантій відповідно до норм чинного законодавства.