Дітей запрошують до участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей» – 2021

20.11.2020

Управління Держпраці в області традиційно долучилось до підготовки проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2021, який щороку організовують Державна служба України з питань праці та науково – виробничий журнал «Охорона праці». Конкурс малюнка розкриває дитяче бачення актуальної для будь-якого віку тематики – безпеки праці та здоров’я на робочому місці, закликає до розуміння з юних літ важливості охорони праці.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» присвячений Дню охорони праці в Україні. Ця дата відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/2006.

Конкурс проводиться щороку в два етапи:І етап – відбіркові регіональні тури (листопад – лютий); ІІ етап – фінал та оголошення переможців (березень – квітень)

Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, у трьох вікових групах:

перша група – віком від 6 до 10 років;

друга група – віком від 11 до 14 років;

третя група – віком від 15 до 18 років.

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки: ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Роботи для підбиття підсумків обласного етапу Конкурсу надсилаються учасниками до Управління Держпраці у Кіровоградській області не пізніше 15 лютого 2021 року за адресою: 25006 м. Кропивницький, вул. Дворцова, 24. Конт. тел.: 32-04-30, 32-02-72, 32-02-03.

Проведення Фіналу Всеукраїнського Конкурсу організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» у період з 15 березня 2021 року по 28 квітня 2021 року.

Детальніше з положенням про проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Управління http://www.kr.dsp.gov.ua/index.php/polojproproved